לוגו יזם

רם - מוגרבי - ארדיטי

נוף עירוני

ממובילי דירוג יזמי תמ"א 38 בעיר תל אביב 2018 CitySquare

אייקון בניין 0 בניינים באיכלוס
אייקון מנוף 4 אחרי היתר
אייקון שכונה 18 בבקשות להיתר
שביעות רצון הדיירים כוכב ירוק כוכב ירוק כוכב ירוק כוכב ירוק כוכב אפור 4
עמידה בלוחות זמנים כוכב כחול כוכב כחול חצי כוכב כחול  כוכב ירוק  כוכב ירוק 2.5
תקשורת שוטפת כוכב כחול כוכב כחול כוכב כחול כוכב כחול כוכב אפור 4

רוצים לקבל הצעות מרם - מוגרבי - ארדיטי ויזמים מדורגים נוספים?

תודה !

פרטים אודות הבניין שלכם הועברו שיתאימו למימוש הפרוייקט .

שימו לב, כי כל היזמים שאנו בוחרים,עברו בדיקת שירות מקיפה שלנו,ונמצאו מתאימים ומסוגלים לבצע פרויקטים מסוג זה באזורכם

בבחירה של יזמים באופן ידני, יכולים להופיע גם יזמים שלא נבדקו ואושרו על ידנו
אייקון תודה

האג’נדה שלנו

דירות עירוניות קלאסיות

ב"רם-ארדיטי-מוגרבי" מתגאים בניסיון מקצועי, שימיו כימי תל-אביב, ובמיקוד הפעילות בעיר העברית הראשונה. החברה, שפועלת בתחום ההתחדשות העירונית, בעיקר בתמ"א 38/2 הריסה-בנייה, בונה בנייני בוטיק איכותיים, שמציעים חווית מגורים עירונית ואיכות תכנונית | יואל צפריר ...

ב"רם-ארדיטי-מוגרבי" מתגאים בניסיון מקצועי, שימיו כימי תל-אביב, ובמיקוד הפעילות בעיר העברית הראשונה. החברה, שפועלת בתחום ההתחדשות העירונית, בעיקר בתמ"א 38/2 הריסה-בנייה, בונה בנייני בוטיק איכותיים, שמציעים חווית מגורים עירונית ואיכות תכנונית | יואל צפריר

 

לתל-אביבים וותיקים השם "מוגרבי" הוא זיכרון מיתולוגי. זה בית הקולנוע ההיסטורי, זו הכיכר שאכלסה את ההפגנות הגדולות בעידן שלפני כיכר רבין, זו החזות העירונית בסרט האבסורד של קישון תעלת בלאומילך. משפחת מוגרבי, שהקימה את המבנה, הגיעה לתל-באביב בראשית המאה הקודמת ובנתה מאז שורה של מבנים ובתי מגורים. בעלי השליטה ברם- מוגרבי- ארידטי הם אינג' יוסי מלמד, הבעלים של חב' הבנייה "רם הנדסה", בעלת סיווג קבלני ג'5 בבנייה למגורים (סיווג בלתי מוגבל), והיא משמשת כזרוע הביצועית של החברה, יזם הנדל"ן יגאל מוגרבי ואינג' אדי ארדיטי, מבעלי השליטה בחברה נאוסיטי המבצעת פרויקטים של מאות יחידות דיור באירופה וחברת הקבלנות NAIRDA. רם-מוגרבי-ארדיטי מתמחה בפרויקטים של התחדשות עירונית, מרביתם במסלול הריסה ובנייה (תמ"א 38/2)".

יזם תל אביבי עם הבנה מעמיקה

החברה המשותפת "רם-מוגרבי-ארדיטי" פועלת בתחום ההתחדשות העירונית בתל-אביב, בעיקר במסגרת תמ"א 38/2 - הריסה ובנייה. "אנו מספקים מענה שלם לכל שלבי הפרויקט, מתוך ניסיון נדל"ני רב-תחומי שתחילתו בראשית ימיה של תל-אביב", אומר אסף מוגרבי, מנכ"ל משותף בחברה.

"אנו מאמינים בהתמקדות מקצועית ובהתעמקות ולכן ממוקדים בתל-אביב, אותה אנו מכירים היטב. לכל עיר מאפיינים ייחודיים, מבחינת ההיסטוריה שלה, התכנון שמכתיב במידה רבה את סגנון החיים של התושבים שלה. תל-אביב היא עולם בפני עצמו, ואין עיר בארץ שדומה לה מבחינת עירוב השימושים, הצפיפות והמרכזיות של מוקדי הבילוי והפנאי בעיר בחיי התושבים.

"צריך לזכור שתהליך הרישוי לצורך קבלת היתר, בייחוד באזור תל-אביב והמרכז, מצריך ניסיון והיכרות מעמיקה עם תכנית הרובעים, הבנת מדיניות העירייה והיכרות של מערכת הרישוי בעיריית תל אביב. לבעלי השליטה בחברה ניסיון רב-שנים בתכנון, קידום ואישור תב"עות עם התמחות בעיר תל-אביב. הם אף מייעצים ומלווים וועדות היגוי מטעם משרד הבינוי והשיכון".

מה הייחוד שלכם בשוק?

"ראשית, ניסיון עשיר של בעלי השליטה בחברה שפועלים עשרות שנים בייזום וביצוע בתחום המגורים בתל אביב, תוך התמקדות במיקומים איכותיים ובבנייה בסטנדרטים מוקפדים. אנחנו מקפידים לעבוד עם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה- אדריכלים, מהנדסים ויועצים כדי להבטיח בניין באיכות חסרת פשרות וכמובן מפרטים גבוהים ביחס לתחרות. יש לנו יתרון ניכר שבא לידי ביטוי בהבנה מעמיקה של הצרכים והרצונות של רוכשי הדירות מהסוג הזה, ואנחנו יודעים לספק להם מענה מדוייק.

"תהליך הרכישה של דירה מהסוג הזה אינו דומה לרכישת דירת 4 חדרים סטנדרטית. הרוכשים שלנו לא באים לקנות דירת 4 או 5 חדרים, אלא דירת מגורים שמציעה איכויות תכנוניות, וזה הבדל משמעותי. אנחנו מבינים שלא ניתן להכתיב תכנון אחיד לדירות מהסוג הזה ומספקים מענה.

הרוכשים של הדירות האלה מחפשים גמישות תכנונית מירבית, לדוג' במודיליאני 3 בחרנו לבנות ממ"קים במקום ממ"דים בדירות כדי לספק להם מענה לגמישות התכנונית ולהמנע מחדר שהוא ממ"ד, שמטבע הדברים, השהות בו פחות נעימה. אנחנו מבינים את ההעדפות התכנוניות של הרוכשים ואת הפרוגרמה הנדרשת- הם יעדיפו חלל ציבורי מרווח במיוחד ומיעוט חדרים- אנחנו מייצרים דירות 4 חדרים בשטח של 210 מ"ר (מאסטר מרווח מאוד ועוד שני מאסטרים לאירוח), וחדר משק בית. זה אומר שאנחנו מבינים את החלל, את הפונקציות הנדרשות אנחנו מדברים בשפה שלהם. זה כמובן גם לידי ביטוי בכל עניין המפרט- הרוכשים שלנו מבקרים אצל ספק המטבחים טרם החתימה על ההסכם, כדי להבין את האפשרויות התכנוניות והעיצוביות כי הם ישפיעו על שאר הדירה. אנחנו מבינים איזה מותגים חשוב להם לקבל בתחום הסניטציה, הריצוף, החיפוי.

בהתאם לפונקציות הנדרשות בדירות מהסוג הזה, אנחנו יודעים כמה נקודות חשמל ותקשורת הם יצטרכו בכל חלל, ואנחנו לא חוסכים בזה. ברגע שרוכש רואה שהוא מקבל מענה לכל הפרטים האלה- הוא מרגיש שהוא מדבר עם מישהו שמבין את הצרכים שלו, זה גורם לתחושת נינוחות וביטחון- יש לו פרטנר שיודע את העבודה. הנקודה האחרונה ואולי החשובה ביותר מבחינת בעלי הדירות היא האיתנות הפיננסית של החברה- שלושת בעלי השליטה בקבוצה נהנים מאיתנות פיננסית גבוהה. היום עניין המימון של חברות התחדשות עירונית הפך לנפוץ, חברות התחדשות עירונית הופכות לתלויות במימון של קרנות, מזנין, עובדה שמייקרת את עלויות הפרויקט".

היכן אתם בונים בעיקר?

חנה שנטל, סמנכ"לית השיווק של החברה, "95% ממה שאנו יוזמים ומתכננים הוא בתל-אביב ברובעים 3 ו-4. כלומר בצפון הישן ובצפון החדש. רנ"ק 23 הוא הפרויקט הראשון ברובע 3 שקיבל היתר מכוח תכנית הרובעים. זה פרויקט בוטיק במיקום מבוקש באזור שכמעט ואין בו פרויקטים חדשים. הפרויקט מציע חווית מגורים שקטה לצד סמיכות למרכז העיר ההומה".

אתם מאמינים במיקומים?

"אנחנו מאמינים במיקומים איכותיים, אבל לא במובן המתבקש. מיקום איכותי הוא כמובן כזה שמציע חווית מגורים שקטה לצד סמיכות למוקדי תרבות, בילוי ומסחר- נגישות לעיר ההומה, אבל אנחנו מסתכלים מעבר לזה- אנחנו בוחנים את מיקום הבניין ברחוב ואת מאפייני המגרש.

אנחנו נעדיף מגרשים פינתיים הודות לאיכויות שהוא מציע- מרחב, הרבה אור ואוויר, יש לנו פרויקטים במודיליאני פינת גליצנשטיין, בפנקס פינת דה האז, שילה פינת מודיליאני ועוד. אנחנו נעדיף מגרש שממוקם מול רחוב (טי) - כדי לספק דירות שמרוחקות יחסית מהבניינים שממול ומציעות תחושת מרחב ופרטיות- הפרויקט שלנו ברמברנדט 8-10 ממוקם מול רחוב שטרוק, ולכן הדירות יזכו לנוף פתוח.

אנחנו נעדיף מגרשים שממוקמים בסמיכות לגינה שמהווה ריאה ירוקה- לדוגמה יש לנו פרויקט ברחוב יחזקאל 20 בסמוך לגינת גימפל שמתפרסת על פני 7 דונמים".

אלעד שמרלינג, מנכ"ל משותף מוסיף, "לבנות בתוך עיר צפופה זהו אתגר קשה ביותר וזו המומחיות שלנו. ביצוע עבודות באזורים צפופים מחייב ניסיון ויכולת מוכחת להתמודד עם האתגרים הכרוכים בה, התמודדות עם ההפרעה לתנועה ולשגרת החיים של דיירי הבניינים הסמוכים ועבודה מול ממשקים רבים".

דרושה - בהירות תכנונית

שמרלינג מזדהה עם הדברים שעומדים בבסיס הרעיון של התחדשות עירונית שבין היתר מביאים לציפוף שיתרונותיו הם כמובן הפחתה ניכרת בשימוש ברכב, הפחתת זיהום האוויר, יצירת מרקם חברתי שכונתי

מי אנחנו

תמונה יזם
חנה שנטל סמנכ"ל שיווק (צילום: אלעד מלכה)
תמונה יזם
אסף מוגרבי מנכ"ל משותף (צילום: אלעד מלכה)
תמונה יזם
אלעד שמרלינג מנכ"ל משותף (צילום: אלעד מלכה)

מפת פרויקטים של רם - מוגרבי - ארדיטי

close window icon
לוגו פרויקט
שכונה:
סטטוס:
סוג תמא:
אדריכל:
יזם:
עו"ד:
התארגנות
בקשת היתר
קבלת היתר
מאוכלס

רשימת הפרויקטים

מובהר כי הנתונים הכמותיים המפורסמים במסגרת הדירוג הינם בהתאם לנתונים הידועים בשוק נכון למועד הבדיקה בלבד. הדירוג באתר אינו מהווה המלצה כלשהי של האתר להתקשרות עם יזם כלשהו והוא אינו בא להחליף שיקול דעת עצמאי של המשתמש.