לוגו יזם

אבן בדולח בע"מ

Certified image
נוף עירוני

אייקון בניין 0 בניינים באיכלוס
אייקון מנוף 6 אחרי היתר
אייקון שכונה 3 בבקשות להיתר
שביעות רצון הדיירים כוכב אפור כוכב אפור כוכב אפור כוכב אפור כוכב אפור
אין עדיין מידע על שביעות רצון הדיירים

רוצים לקבל הצעות מאבן בדולח בע"מ ויזמים מדורגים נוספים?

תודה !

פרטים אודות הבניין שלכם הועברו שיתאימו למימוש הפרוייקט .

שימו לב, כי כל היזמים שאנו בוחרים,עברו בדיקת שירות מקיפה שלנו,ונמצאו מתאימים ומסוגלים לבצע פרויקטים מסוג זה באזורכם

בבחירה של יזמים באופן ידני, יכולים להופיע גם יזמים שלא נבדקו ואושרו על ידנו
אייקון תודה

האג’נדה שלנו

בין בנייה חדשה להתחדשות עירונית

חברת אבן בדולח, שהוקמה על-ידי יזם הנדל"ן הוותיק אלעזר אופק, עוסקת ביזמות בנייה למגורים, בעיקר בערים בני ברק, רמת גן וירושלים, ולאחרונה נכסנה בתנופה לתחום ההתחדשות העירונית, שם היא ממנפת את יכולותיה בייזום והקמת בנייני מגורים...

חברת אבן בדולח, שהוקמה על-ידי יזם הנדל"ן הוותיק אלעזר אופק, עוסקת ביזמות בנייה למגורים, בעיקר בערים בני ברק, רמת גן וירושלים, ולאחרונה נכסנה בתנופה לתחום ההתחדשות העירונית, שם היא ממנפת את יכולותיה בייזום והקמת בנייני מגורים | יובל גמליאל

חברת אבן בדולח בע"מ הוקמה בשנת 2004 על-ידי יזם הנדל"ן הוותיק אלעזר אופק. בעשור הראשון לפעילותה עסקה החברה ביזמות בנייה למגורים, בעיקר בערים בני ברק, רמת גן וירושלים, ועם כניסת תחום ההתחדשות העירונית לחיינו, החליטה החברה להיות מובילה גם בתחום זה. "כיזם שעסק ברוב שנותיו ביזמות בנייה למגורים, אני מאמין כי עקב הצטמצמות עתודות הקרקע במרכז הארץ, בטח ובטח בפריים לוקיישנים, התחום כולו ילך בעשור הבא ברובו לפרויקטים של התחדשות עירונית. כניסתן לאחרונה של חברות היזמות והבנייה הגדולות בישראל לתחום הזה, מעידה על כך יותר מכל", מציין אופק.

החברה עוסקת בעיקר בייזום והקמת בנייני מגורים, בנתה ומסרה מאות יחידות דיור עד היום ומקימה כיום מספר פרויקטים בהיקף רחב. החברה בונה אמנם פרויקטים לציבור הכללי, אך יחד עם זאת היא בעלת התמחות מיוחדת ביזמות בנייה עבור הציבור הדתי והחרדי עם פרויקטים רבים בבני ברק, העיר בה החלה את פעילותה, ובירושלים, בהם מושם דגש על אלמנטים החשובים לאוכלוסיות אלה, כמו מעליות שבת, מרפסות סוכה, כיורים כפולים במטבח ועוד.

בנייה מחדש ובנייה חדשה

על הפרויקטים אותם מבצעת החברה בשנים האחרונות במסגרת ההתחדשות העירונית ניתן לציין את הבאים: פרויקט ברח' בן-גוריון ברמת גן - עסקת פינוי-בינוי במסגרתה יפונו 24 יחידות דיור בשני בניינים ותחתיהם יוקמו מגדל מגורים בהיקף של כ-74 יחידות דיור חדשות. הפרויקט מצוי בשלבי תכנון תב"ע לאיחוד המגרשים ושינוי הבינוי; פרויקט ברח' תלפיות ברמת גן - פרויקט במסגרת תמ"א-38 הריסה ובנייה, במסגרתו ייהרס מבנה הכולל מגורים ומסחר ויוקם מבנה חדש תחתיו. הפרויקט יכלול 36 יחידות דיור ושטחי מסחר מהם ימסרו לדיירים הקיימים 12 יחידות דיור; פרויקט ברח' עוזיאל בירושלים - פרויקט תמ"א-38 עיבוי-בינוי בו יחוזקו 17 יחידות דיור ויתווספו 11 יחידות דיור חדשות; פרויקט אנילביץ' 34 בבני ברק - הריסת מבנה קיים ובנייה מחדש של בניין בן חמש קומות הכולל 15 יחידות דיור. הפרויקט כרגע בשלב השלד; פרויקט בית יוסף 4 בבני ברק - הריסת מבנה קיים ובנייה מחדש של בנין בן שבע קומות הכולל 21 יחידות דיור, כרגע בשלב מתקדם של בנית השלד; פרויקט מתחם שפע בבני ברק - ממוקם ברח' אהרונוביץ' ברקמה עירונית, שרובה מגורים, מוסדות חינוך, מסחר ובית אבות. הפרויקט המתפרש על 16 דונם כולל הריסה של הקיים ובניית מתחם חדש של 11 מבני מגורים בני שש קומות הכוללים 388 יחידות דיור ושטחי מסחר. הפרויקט מצוי כרגע בשלב תב"ע בוועדה המחוזית; פרויקט רוחמה 37, רמת גן - הקמת בניין מגורים משותף בן שבע קומות הכולל 13 יחידות דיור. תכנון הבניין כולל זכויות מתמ"א-38. הפרויקט מצוי כיום בשלבי תכנון והגשה לעירייה; פרויקט הגלגל 54 רמת גן - הריסת מבנה קיים ובניית בן חמש קומות ו-31 יחידות דיור. הפרויקט נמצא בשלבי הגשה והוצאת היתר בנייה.

כאמור, החברה עוסקת גם בבנייה רגילה ומשם הצטבר ניסיונה הרחב בתחום המקל עליה בפרויקטים של התחדשות עירונית. על הפרויקטים המאוכלסים שלה במסגרת זו ניתן לציין את הבאים: פרויקט שמעיה 32, בני ברק - רכישת קרקע וייזום פרויקט להקמת בניין מגורים משותף בן שש קומות הכולל 14 יחידות דיור; פרויקט אהרון דב 17 בבני ברק - רכישת קרקע וייזום פרויקט להקמת בניין מגורים משותף בן שש קומות הכולל 20 יחידות דיור; מעונות ויז'ניץ 10-12 בבני ברק - הקמת שני בנייני מגורים בני תשע קומות הכוללים בסך הכל 60 יחידות דיור; פרויקט נג'ארה 38 גבעת שאול - הקמת בניין מגורים בן 12 קומות הכולל 46 יחידות אשר נמכרו כולן. הפרויקט נמצא תחת שמה של חברת עתידן בע"מ, מלווה על-ידי בנק הפועלים וכרגע מצוי בשלבים של סיום ומסירה. החברה גם רכשה קרקע בשטח של כחצי דונם ברח' יונה ברמת גן. בשטח זה יוקם פרויקט מגורים יוקרתי הנמצא כעת בשלבי תכנון ראשוניים ומיועד ל-21 יחידות דיור.

פרויקט מעניין נוסף הוא מגרש בשטח שני דונם ברחוב ז'בוטינסקי בבני ברק, במתחם הידוע כמתחם פיצה'לה. החברה מתכננת לבנות במקום 1,000 מ"ר של שטחי מסחר ועובדת בתיאום עם מהנדס העיר וראש העיר לשינוי ייעוד התב"ע במקום מייעוד משרדים לייעוד מגורים.

מקצועיות ומשפחתיות

מהם יתרונות שלכם בענף?

"ראשית, הזריזות שלנו נובעת בעיקר מיכולות בחינת הפרויקטים מצד האדריכלים והשמאים העובדים בחברה. כמו כן, הסטנדרטים הגבוהים של הבנייה שלנו, היחס החם והמשפחתי ללקוחות".

"למרות היקף הפרויקטים הרחב שלנו, והעובדה שאנו מלווים את בנייתן של 1,000 יחידות דיור חדשות, אנו מגדירים את עצמנו כחברת בוטיק וכך אנו מתייחסים ללקוחות שלנו. אנו מעסיקים אנשי שיווק ומנהלי פרויקטים כך שהדיירים לא צריכים להתעסק עם גורמים שונים וחיצוניים והכל נעשה תחת קורת גג אחת, מה שמרגיע מאוד את הדיירים".

מפת פרויקטים של אבן בדולח בע"מ

close window icon
לוגו פרויקט
שכונה:
סטטוס:
סוג תמא:
אדריכל:
יזם:
עו"ד:
התארגנות
בקשת היתר
קבלת היתר
מאוכלס

רשימת הפרויקטים

מובהר כי הנתונים הכמותיים המפורסמים במסגרת הדירוג הינם בהתאם לנתונים הידועים בשוק נכון למועד הבדיקה בלבד. הדירוג באתר אינו מהווה המלצה כלשהי של האתר להתקשרות עם יזם כלשהו והוא אינו בא להחליף שיקול דעת עצמאי של המשתמש.